hello world

sobota, czerwca 20, 2015

Pierwsze posty na blogu zawsze są takie nudne i przewidywalne…mam na imię tak i tak, mam tyle i tyle lat mieszkam gdzieś tam i interesuje się czymś tam. Raczej u mnie tego nie znajdziecie, aczkolwiek myślę, że jeśli odkopie mój post numero uno z flawlessbananaa to przejdę lekkie załamanie a później będę śmiała się z siebie przez kilka godzin. 

Nie wiem co powinnam Wam napisać. Zwykłe mam na imię Ania, obecnie jeszcze zdaje liceum i interesuje się życiem wydaje się takie nudne…ale w sumie moje życie nie jest nudne i mam nadzieję, że przekonacie się o tym śledząc mojego bloga :) Szczerze mówiąc to nie zliczę ile razy zakładałam przeróżne blogi a po pierwszym poście po prostu rezygnowałam…ale tym razem tak nie będzie. Przygotowywałam się do tego zbyt długo aby z tego zrezygnować. 

Znajdziecie tutaj wszystko zaczynając od codziennych zdjęć, po DIY ( do it yourself czyli zrób to sam :) ) modę i podróże a kończąc na gotowaniu, w którym uwaga uwaga nie jestem specjalistką. Cały czas się uczę być korzystać z życia na 1000001006 % i utrzymać uśmiech na twarzy 25/8. Mam nadzieję, że wciągnę Was w mój świat i chodź trochę Was nim zarażę.

Anna

P.S.
po prawej stronie bloga w zakładce "about me" znajdziecie wszelkie social media, na których założyłam specjalne konto liczę na odwiedziny i pozostawienie po sobie drobnego śladu 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. dziękuje bardzo bardzo mi miło naprawdę ♥ zapraszam również do śledzenia mnie na twitterze instagramie czy snapchacie ! wszystko podane jest po prawej stronie bloga ♥ dziękuje jeszcze raz !

      Usuń

Dziękuje pięknie za każdy super komentarz !

Nie wymieniam się obserwacjami :)

Kategorie

concerts (11) diy (5) exchange year (12) fashion (1) fashion world (23) inspirations (13) ootd (14) others (15) photos (6) travelling (15)

Subscribe