FLORIDA WELCOMES YOU ! ! | #ExchangeYear |

środa, września 07, 2016Przylatując do Stanów nigdy bym nie pomyślałam, że będę w stanie aż tyle podróżować i zobaczyć AŻ TYLE WSPANIAŁYCH MIEJSC ! Tym razem zabieram Was na Florydę !!!Z miejscowości, w której mieszkam, Gulfport w stanie Mississippi, jazda na Florydę zajmuje ledwie 2 godziny i przysięgam…po tych 2 godzinach definicja piękna nigdy nie będzie taka sama. Jeden z moich weekendów, razem z moją amerykańską rodzinką spędziliśmy w mieście Pensacola. Znajduje się też tam jedna z najstarszych baz wojskowych i uwaga !!! Miałam okazję spędzić aż dwie noce na terenie AMERYKAŃSKIEJ BAZY WOJSKOWEJ !!! Brzmi extra co nie ??? Jak pięknym widokiem, były kultowe amerykańskie Blue Angles szybujące nad nami na niebie…

W piątek, gdy tylko przyjechaliśmy na Florydę, zabraliśmy się do zwiedzania muzeum wojskowego, gdzie można było znaleźć wszystko co jest powiązane z wojskową historią Ameryki. Alejki rodem z II Wojny Światowej, kultowe samoloty, historie pilotów, autentyczne stroje, symulatory pojazdów, Wietnamskie obozowisko Amerykańskich żołnierzy - może dla jednych brzmi to nudno ale na mnie wywarło ogromne wrażenie.


Wieczór spędziliśmy w typowo serferskiej restauracji w towarzystwie pięknie zachodzącego słońca…


Następny dzień spędziliśmy na małej łódce pływają dookoła miasta i w życiu bym nie pomyślałam, że zobaczę delfiny pływające tak blisko łódki !!! Koniecznie musicie zobaczyć moje wideo (PS na końcu posta :) ) 


Najpiękniejszym momentem dla mnie była wyprawa na plaże co brzmi zwyczajnie tak wiem…ale przypomnijcie sobie te wszystkie plaże z amerykańskich filmów…biały piasek, białe domki ratowników, surferzy, fale i grupa osób tańcząca do amerykańskiej klasyki ? No i teraz wyobraźcie sobie, że widzicie to na żywo…Mam nadzieję, że podczas mojego pobytu tutaj uda mi się jeszcze raz tam pojechać…Amerykańskie road tripy to najlepsze co może być <3
P.S. Po drodze zaliczyłam też kolejny stan !!! SWEET HOME ALABAMA !!! Już 6 z 50 !!!

FILMIK Z FLORYDY I jak podobają Wam się zdjęcia ? I co sądzicie o filmiku ? Macie jakieś pomysły na posty, które byście chcieli zobaczyć na moim blogu z USA ? CZEKAM NA WASZE KOMENTARZE !!!

AnnaYou Might Also Like

3 komentarze

 1. Ale zazdroszczę takiego wyjazdu:) tez kiedyś chciałabym odwiedzić Stany:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, zazdroszczę wyjazdu. Mam nadzieję, że kiedyś tam pojadę :D

  julalou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Film jest genialny! Subskrybuje! ♥ Chciałabym byc na takim wyjeździe ♥

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje pięknie za każdy super komentarz !

Nie wymieniam się obserwacjami :)

Kategorie

concerts (11) diy (5) exchange year (12) fashion (1) fashion world (23) inspirations (13) ootd (14) others (15) photos (6) travelling (15)

Subscribe