OTWORZYŁAM NOWĄ STRONĘ !!!

środa, stycznia 04, 2017Nic nie trwa wiecznie, a najlepsze banany też czasami czarnieją…ALE NIE W TYM PRZYPADKU ! TEN BANAN DOPIERO SIĘ ROZRASTA !!!

Jeśli byliście na bieżąco z moim blogiem, mogliście zauważyć, że posty z USA z czasem słabły i słabły…i tu właśnie pojawia się odpowiedź dlaczego…

FlawlessBananaa jest moim największym życiowym osiągnięciem. To trzeba przyznać bez chwili namysłu. Tyle co nauczył i pokazał mi ten blog…aż łezki cisną się do oczu :)

Podczas pobytu w Stanach zrozumiałam, że potrzebuje czegoś więcej…blog nie jest dla mnie już żadnym wyzwaniem…nie sprawia mi juz takiej przyjemności i nie dodaje tyle energii co kiedyś…coś musiałam z tym zrobić, dlatego też postanowiłam otworzyć stronę…TAK WŁAŚNIE POWSTAŁ BANANOWIEC !!!! STRONA ASPIRUJĄCA NA BYCIE NAJBARDZIEJ POZYTYWNĄ W KOSMOSIE !!!


FlawlessBananaa nie umiera…po prostu dojrzewa jak to na banana przystało. Wiem, że jest tu sporo moich bananowych obserwatorów i chciałabym podziękować Wam za wszystko wszysttko co dzięki WAM udało mi się osiągnąć <3 A teraz…zapraszam Was na Bananowca…mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo jak mi :)


Pozostańcie dalej na moim instagramie i snapchacie, bo dalsze bananowe przygody nadchodzą…i zapowiadają się całkiem nieźle…


Dziękuje za wszystko <3
Niech banany będą z Wami

Anna

You Might Also Like

7 komentarze

Dziękuje pięknie za każdy super komentarz !

Nie wymieniam się obserwacjami :)

Kategorie

concerts (11) diy (5) exchange year (12) fashion (1) fashion world (23) inspirations (13) ootd (14) others (15) photos (6) travelling (15)

Subscribe